Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

26. Září 2011

Zelená hvězda Podnikatelem města Chebu

Společnost Lékárníci 95, jež je provozovatelem sítě lékáren na území západních Čech, internetového on-line shopu www.manitera.cz a v neposlední řadě zdravotnických potřeb Zelená hvězda v Chebu, zvítězila v premiérovém ročníku „Podnikatel města Chebu“, a to v kategorii „Firma“.

Toto  prestižní ocenění si společnost zasloužila díky svému osobnímu přístupu ke všem  zákazníkům, nabízeným službám  a vysoké profesionalitě. Společnost Lékárníci 95 zajišťuje rozvoz zdravotnického materiálu, osobní konzultace, zákaznické karty a každý měsíc vytváří nabídku s akčním zbožím za bezkonkurenční ceny.

V současném letáku můžete nalézt například i Softa-Man® ViscoRub, dezinfekční prostředek na ruce,  který je ideální volbou pro základní ochranu před viry na vašich cestách. Toto cestovní balení dezinfekce můžete zakoupit na e-shopech  www.zelenahvezda.cz  a www.manitera.cz,  v  prodejně zdravotnických potřeb Zelená hvězda v  Chebu a také v celé síti lékáren společnosti Lékárníci 95.

redakce Braunovin

Čtěte také

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA vyhlásil úplný zákaz všech pudrovaných chirurgických a vyšetřovacích rukavic.

11.09.2017
Chirurgické obory

S dobou rozvinuté civilizace a technologických výdobytků, které nám usnadňují život, jdou ruku v ruce i civilizační choroby. Jednou z nejčastějších je diabetes mellitus neboli cukrovka. Včasný záchyt, prevence a screening velmi napomáhají k eliminaci a léčbě diabetu.

15.03.2017
Ambulantní péče