Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

14. Únor 2014

Rozsvítili jsme pro vás již pětadvacátou Zelenou hvězdu

Řetězec prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda se v lednu 2014 rozšířil o další provozovnu. Novou Zelenou hvězdu, která je součástí Lékárny IBC, najdete v přízemí Obchodního centra IBC na adrese Příkop 4 v Brně.

Kromě standardních služeb lékárny nabízí i široký sortiment zdravotnických prostředků a spotřebního materiálu - stomické a inkontinenční pomůcky, pomůcky pro intermitentní močovou katetrizaci, vlhké hojení ran, ale i dezinfekční a hygienické přípravky, injekční a infuzní techniku, šicí materiály a další.

Zelená hvězda v Brně je tak připravena své služby poskytnout nejen široké veřejnosti, ale také např. domovům pro seniory, ústavům sociální péče, ambulantním lékařům, stomatologům, veterinárním klinikám, plastickým chirurgiím, kosmetickým a tetovacím studiím a mnoha dalším zařízením
v celém Jihomoravském kraji.

Samozřejmostí je zkušený a zaškolený personál s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Přijďte se podívat a přesvědčte se sami o kvalitách nové prodejny Zelená hvězda.

Těšíme se na vás.

 

Zelená hvězda Brno

Příkop 4, Brno

Tel.: 545 176 148

E-mail: brno@zelenahvezda.cz

obchodní zástupce:MVDr. Irena Tichánková

Tel.: 601 586 750, E-mail:  irena.tichankova@zelenahvezda.cz

www.zelenahvezda.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Alena Čermáková
vedoucí zákazníckého centra

Čtěte také

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA vyhlásil úplný zákaz všech pudrovaných chirurgických a vyšetřovacích rukavic.

11.09.2017
Chirurgické obory

S dobou rozvinuté civilizace a technologických výdobytků, které nám usnadňují život, jdou ruku v ruce i civilizační choroby. Jednou z nejčastějších je diabetes mellitus neboli cukrovka. Včasný záchyt, prevence a screening velmi napomáhají k eliminaci a léčbě diabetu.

15.03.2017
Ambulantní péče