Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

26. Leden 2015

Průzkum spokojenosti zákazníků se službami B. Braun

Spokojenost se službami společnosti B. Braun Medical v České i Slovenské republice výrazně přesahuje devadesátiprocentní hranici, spokojenost s produkty je stoprocentní.

Z průzkumu provedeného mezi 400 zákazníky bylo zjištěno, že se ve srovnání s obdobným šetřením před dvěma lety hodnocení servisu společnosti B. Braun stále zlepšuje.

V podzimních měsících jsme se zákazníků v České republice i na Slovensku opět po dvou letech dotazovali na jejich spokojenost se službami naší společnosti. Účastníkům průzkumu jsme položili celkem 33 otázek na kvalitu logistických služeb, Zákaznického centra nebo smluvního přepravce. Zajímala nás spokojenost se způsobem objednávání, spolehlivostí dodávek nebo vyřizováním reklamací. Okrajově jsme se dotkli také práce obchodních zástupců, servisního centra, webových stránek nebo právě Braunovin, které jsou nedílnou součástí našich komplexních služeb a mají mezi zdravotníky mnoho čtenářů. Periodikum čte téměř 70 % dotazovaných, nejoblíbenějšími tématy jsou produktové články a rozhovory s odborníky.

V České republice zareagovalo 81% všech oslovených respondentů, na Slovensku pak 61%, v absolutních číslech jsme tedy zpracovávali odpovědi přibližně 400 účastníků průzkumu.

Nově sledované parametry:

 

Všem, kteří odpověděli, velice děkujeme za čas věnovaný našemu dotazníku. Zpětná vazba  je pro nás velice důležitá a umožňuje nám provádět změny k lepšímu.

Výsledky průzkumu nás potěšily. Věříme, že se nám díky všem shromážděným připomínkám a zkušenostem podaří naše služby stále zlepšovat a v dalším dotazovacím kole roku 2016 se ve všech sledovaných parametrech ještě více přiblížit absolutní hranici spokojenosti.

 

Ing. Šárka Pavlíková
vedoucí Zákaznického centra

Čtěte také

Ľudia z Vrakune budú mať od apríla k dispozícii pod jednou strechou nové dialyzačné stredisko a niekoľko odborných ambulancií. Spoločnosti B. Braun Avitum sa v Bratislave podarilo vybudovať druhú dialýzu, o ktorú sa dlhodobo usilovala. 

19.04.2018
Skupina B. Braun

Společnost B. Braun Medical obhájila ratingové ocenění a opět získala certifikát CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

22.06.2017
Skupina B. Braun

O ceny Good Design 2016 společně s koncernem B. Braun usilovaly s přibližně 900 produkty společnosti z téměř padesáti zemí.

17.05.2017
Skupina B. Braun