Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

18. Květen 2012

Navštivte nás na kongresu České společnosti intenzivní medicíny v Plzni

Navštivte náš stánek na Kongresu ČSIM 2012 v
Parkhotelu Plzeň od 30.května do 1.června.

Dovolujeme si Vás ve dnech 30.5. - 1.6.  pozvat na stánek společnosti B. Braun Medical v rámci Kongresu České společnosti intenzivní medicíny (ČSIM) v Parkhotelu Plzeň.

Seznámíme Vás s kompletním portfoliem enterální výživy - produkty Nutricomp - a infuzní technikou Space s modulem SGC. 

V rámci kongresu pořádáme ve čtvrtek 31.5. od 12.00 hod minisymposium na téma Efektivní a bezpečná kontrola glykemie v intenzivní péči.

Vystoupí:
Doc. MUDr. Ivan Novák, CSc., Interní klinika JIP, FN Plzeň   
MUDr. Jan Bláha Ph.D., KARIM VFN Praha
Doc. MUDr. Jiří Charvát, CSc.,  Metabolická jednotka JIP, FN Motol
Bc. Adéla Makarová, KARIM VFN v Praze

Společnost B. Braun Medical je generálním partnerem ČSIM 2012.

Kde nás najdete:

Zvětšit mapu

Další informace najdete na http://www.csimkongres.cz/ 

redakce Braunovin

Čtěte také

„Lze při aplikaci chemoterapie snížit expozici sester?“. V České republice jsou pravidla pro přípravu CL ukotvena v legislativě (aseptická příprava v lékárně, podtlakový box s vertikálním prouděním, chemoprotektivní rukavice), pravidla pro aplikaci CL však nikoliv. Sestra má při podání chemoterapie k dispozici pouze ochranné rukavice. 

03.07.2018
Intenzivní péče

Počátkem letošního dubna byly do nemocnice Jindřichův Hradec dodány a nainstalovány čtyři plně vybavené inteligentní systémové operační stoly, včetně osmi kusů navážecích vozíků, a ještě tentýž měsíc je lékaři začali naplno využívat v provozu. Jedná se o vůbec  první instalaci těchto výjimečných operačních stolů v rámci České i Slovenské republiky, a proto jsme požádali o pár slov primáře Centrálních operačních sálů a Centrální sterilizace pana MUDr. Michala Cihlu, aby se s námi podělil o své první dojmy a postřehy z provozu při operacích na operačních stolech STERIS GMAX.

10.05.2018
Intenzivní péče

Léčebnou výměnnou plazmaferézu je možno zařadit do skupiny extrakorporálních eliminačních metod využívajících rozdílnou specifickou hmotnost jednotlivých krevních složek, a tím jejich oddělení.

03.05.2018
Intenzivní péče