Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

24. Červenec 2017

Pavilon B. Braun Dialog oslavil druhé výročí úspěšné činnosti

Pavilon B. Braun Dialog v Praze na Bulovce – moderní medicínské centrum zastřešující vzdělávací a tréninkové centrum Aesculap Akademie, dialyzační středisko B. Braun Avitum a specializované ambulance – oslavil druhé výročí založení. Pavilon se za tu dobu výrazně zapsal do povědomí českých lékařů i zdravotnické veřejnosti a dále upevnil své postavení uznávaného vzdělávacího ústavu.

Multifunkční tréninkové a vzdělávací centrum je svými možnostmi a vybavením v ČR zcela unikátní. Rozdělené je na dvě části. Ta první je vybavena celotělovým simulátorem poslední generace s přístroji pro jednotku intenzivní péče. Druhou částí vzdělávacího pracoviště jsou tréninkové laboratoře pro nácvik laparoskopických operací na 2D simulátorech i reálném 3D robotickém laparoskopu Einstein Vision. Ve dvou tréninkových a dvou seminárních místnostech Pavilonu se k dnešnímu dnu uskutečnila řada vzdělávacích akcí, na kterých se vyškolilo až 4 000 zdravotníků. Nedílnou součástí služeb, které Dialog poskytuje, je i moderní Dialyzační středisko B. Braun Avitum, které za dvě léta své působnosti provedlo více než 26 tisíc dialyzačních výkonů a nyní má přes 100 stálých dialyzovaných pacientů.

Tým Aesculap Akademie

 

Více informací o pavilonu B. Braun Dialog

Čtěte také

Souhru a komunikaci podle návodů ani učebnic nenatrénujete, říká v rozhovoru MUDr. Jan Bureš, anesteziolog a intenzivista z FN Motol.

11.12.2017

Bodnutí injekční jehlou, pořezání o skalpel nebo skleněnou ampuli? To jsou nejčastější situace, kdy se během terapie zraní sám zdravotník. Víte, jak těmto situacím předcházet a jak správně v případě nehody postupovat? Víte, jaká jsou rizika nákazy při potřísnění krví? Představujeme vám nový web www.bezpecnostpersonalu.cz.

03.10.2015
Aktuality z B. Braun

Možnosti, které nabízí simulační centrum v Pavilonu B. Braun Dialog představili zástupci B. Braun Medical Bc. Tomáš Kovrzek a MUDr. František Vojík ve Snídani s Novou.

29.07.2015
Skupina B. Braun