Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

22. Září 2011

Nová Zelená hvězda pro Liberecký kraj

Od letošního června má síť prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda další přírůstek. Nově otevřená prodejna je součástí lékárny Sever a nachází se na stejnojmenném sídlišti v České Lípě.

Zelená hvězda  poskytuje svým klientům odborné zdravotní poradenství, materiál a pomůcky. Zákazník zde nalezne komplexní sortiment výrobků značky B. Braun především v oblasti dezinfekce a hygieny, urologie, chirurgie,  injekční a infuzní terapie, léčiv a stomických, diabetologických a inkontinenčních pomůcek.

Nechybí ani široký sortiment obvazového materiálu, ortopedických pomůcek, zdravotnické oblečení a obuvi či kompenzačních pomůcek od renomovaných výrobců. Vše je tzv. pod jednou střechou. Zboží na volný prodej či na poukaz si mohou zákazníci objednat přímo s doručením až domů, nebo lze objednávat také prostřednictvím e-shopu www.zelenahvezda.cz.

 

redakce Braunovin

Čtěte také

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA vyhlásil úplný zákaz všech pudrovaných chirurgických a vyšetřovacích rukavic.

11.09.2017
Chirurgické obory

S dobou rozvinuté civilizace a technologických výdobytků, které nám usnadňují život, jdou ruku v ruce i civilizační choroby. Jednou z nejčastějších je diabetes mellitus neboli cukrovka. Včasný záchyt, prevence a screening velmi napomáhají k eliminaci a léčbě diabetu.

15.03.2017
Ambulantní péče