Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

19. Duben 2011

Na Slovensku je už devět Zelených hvězd

Od ledna 2011 se řetězec prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda rozrostl o pět nových prodejen na Slovensku.

Nově tak Zelenou hvězdu najdete v Topolčanech, Rimavské Sobotě, Skalici, Ružomberku a Myjavě.

To je dobrá zpráva především pro zákazníky, neboť spolu se stávajícími prodejnami v Bratislavě, Nitře, Zvolenu a Košicích je tak Zelená hvězda schopna ještě pružněji reagovat na požadavky zákazníků a zajistit efektivní distribuci dodávek zdravotnického materiálu.

Neodmyslitelnou součástí řetězce prodejen jsou jejich obchodní reprezentanti. Abychom byli schopni pokrýt celé území Slovenska posílili jsme obchodní tým o tři nové obchodní zástupce Zelené hvězdy. Více informací o nových prodejnách, včetně všech kontaktů, najdete na www.zelenahviezda.sk.

redakce Braunovin

Čtěte také

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA vyhlásil úplný zákaz všech pudrovaných chirurgických a vyšetřovacích rukavic.

11.09.2017
Chirurgické obory

S dobou rozvinuté civilizace a technologických výdobytků, které nám usnadňují život, jdou ruku v ruce i civilizační choroby. Jednou z nejčastějších je diabetes mellitus neboli cukrovka. Včasný záchyt, prevence a screening velmi napomáhají k eliminaci a léčbě diabetu.

15.03.2017
Ambulantní péče