Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

26. Srpen 2015

Lubomír Klepáč v nové funkci

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA patří od začátku letošního července k nejvýše postaveným českým manažerům ve světovém zdravotnickém businessu. Po úspěšném působení ve východní Evropě byl jmenován Vice Prezidentem divize Aesculap zodpovědným za regiony západní a východní Evropa, Střední Východ a Afrika. Na nové pozici je pro tento rok odpovědný za obrat ve výši 540 milionů EUR, tedy zhruba 15 miliard korun.

 

„Vedu tým 21 zkušených mezinárodních manažerů, kteří odpovídají za jednotlivé skupiny zemí. V našich regionech jsou naprosto stabilní vyspělé země, ale stejně tak tam jsou země, tzv. emerging markets, které jsou již na dobré cestě ke stabilitě a prosperitě. A pak máme samozřejmě také spoustu zemí, ve kterých je velká nestabilita, ve kterých jsou války a konflikty. Ta heterogenita je obrovská a musím říci, že právě to mě baví. Všude jsou pacienti a chirurgové, kteří Aesculap technologie potřebují,“ říká ke své nové pozici Lubomír Klepáč.

 

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA hovoří anglicky, německy,španělsky a rusky a komerční sféře ve zdravotnictví se věnuje již 19 let.

redakce Braunovin

Čtěte také

Ľudia z Vrakune budú mať od apríla k dispozícii pod jednou strechou nové dialyzačné stredisko a niekoľko odborných ambulancií. Spoločnosti B. Braun Avitum sa v Bratislave podarilo vybudovať druhú dialýzu, o ktorú sa dlhodobo usilovala. 

19.04.2018
Skupina B. Braun

Společnost B. Braun Medical obhájila ratingové ocenění a opět získala certifikát CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

22.06.2017
Skupina B. Braun

O ceny Good Design 2016 společně s koncernem B. Braun usilovaly s přibližně 900 produkty společnosti z téměř padesáti zemí.

17.05.2017
Skupina B. Braun