Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

2. Březen 2015

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

Kromě obecných informací o výživě a jejích složkách, zde pacienti najdou informace o výživě v nemoci, enterální výživě Nutricomp®, dále recepty, kuchařku pro dlouhodobě nemocné, poradnu apod. 

Nově bylo přidáno téma Parenterální výživy a Mobilní parenterální výživy. Zde se pacienti dozví praktické informace o tom, že veškeré pomůcky pro mobilní parenterální výživu nyní hradí pojišťovna, o mobilní pumpě Mini RythmicTM PN+, za jakých podmínek na ni mají nárok atd. Své zkušenosti s mobilní  pumpou zde sděluje i Monika Malíčková, která byla první českou pacientkou, která tuto pumpu užívá.   

Pevně věříme, že zde pacienti naleznou veškeré potřebné informace a díky Lepší péči budou vědět, že mají u lékaře nárok na produkty, které mohou výrazně zkvalitnit jejich život.

redakce Braunovin

Čtěte také

Ľudia z Vrakune budú mať od apríla k dispozícii pod jednou strechou nové dialyzačné stredisko a niekoľko odborných ambulancií. Spoločnosti B. Braun Avitum sa v Bratislave podarilo vybudovať druhú dialýzu, o ktorú sa dlhodobo usilovala. 

19.04.2018
Skupina B. Braun

Společnost B. Braun Medical obhájila ratingové ocenění a opět získala certifikát CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

22.06.2017
Skupina B. Braun

O ceny Good Design 2016 společně s koncernem B. Braun usilovaly s přibližně 900 produkty společnosti z téměř padesáti zemí.

17.05.2017
Skupina B. Braun