Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

7. Srpen 2018

Inkospor byl partnerem letošního terénního triatlonu Xterra

Na občerstvovacích stanicích čekaly na závodníky Inkospor X-treme Energy gely ve všech možných příchutích a iontové nápoje Inkospor Active. Vše ve farmaceutické kvalitě Inkospor.

O víkendu 14.−15. července byl Inkospor partnerem kultovního terénního triatlonu Xterra, který se konal v Prachaticích.

Závod byl zařazen do světového i evropského poháru a zároveň fungoval jako kvalifikace na mistrovství světa na havajském Maui. Hlavní závod spočívá v plavání na 1,5 km v Křišťanovickém rybníce, který je nejvýše položeným rybníkem v České republice, poté cyklisté vyrážejí na 32km trasu na horském kole šumavskou přírodou a následuje běh na 10 km vedoucí dvěma okruhy ukončený na historickém prachatickém náměstí před starou radnicí. Za návrat Xterry do České republiky a zároveň za úžasnou organizaci celé akce si zaslouží speciální poděkování ředitel závodu Michal Piloušek.

Ti nejrychlejší uplavali 1,5 km za méně než 18 minut

32 km na horském kole znamená v podání těch nejlepších méně než 1 h 20 min

O náročnosti běžecké trati svědčí i nejrychlejší běžecký čas 42 min. „Můj obdiv patří každému, komu se závod podařil dokončit,“ říká produktový specialista Inkospor Martin Vlček

Gely Inkospor měly úspěch – i Ania Tomica z Polska ví, že díky vhodnému balení je možné je uschovat kdekoliv, a nosí je přímo na srdci

Iontové nápoje byly v cyklistické části připraveny v cyklistických lahvích vyrobených výhradně pro Xterra

V kategorii žen se stala absolutní vítězkou Helena Karásková s časem 2 h 50 min., na druhém místě se umístila Carina Wasleová z Rakouska a třetí místo obsadila Lizzie Orchardová z Nového Zélandu

Absolutní vítězství si připsal Ruzafa Ruben (ESP) s časem 2 h 22 min., druhý byl Weiss Bradley (JAR), který doběhl tři minuty za vítězem a třetí Lukáš Kočař se čtyřminutovou ztrátou

Martin Vlček, marketingový a produktový specialista Inkosporu

Martin Vlček

Dne 1. dubna předal Prof. Dr. Heinz-Walter Große (65) svou „vládu“ nad vedením představenstva společnosti B. Braun paní Anně Marii Braun (39), která ve vedení tohoto rodinného podniku představuje šestou generaci. Během našeho rozhovoru se oba ohlédli zpět do minulosti a nahlédli také do budoucna.