Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

29. Duben 2019

Chytrý způsob nakupování: B. Braun spustil nový Online Shop

Česká a Slovenská republika se od 1. dubna 2019 zařadila do rodiny uživatelů nového koncernového B. Braun Online Shopu. Je to již třetí verze tohoto moderního nástroje, který umožňuje zákazníkům zasílat svoje objednávky online v kteroukoliv dobu, sedm dní v týdnu.

Rychlý způsob nakupování ve zdravotnictví – B. Braun Online Shop

Jedná se o obdobný způsob, jaký známe z nakupování na internetu. Zákazník si určí, které z našich výrobků si takto přeje objednat, a Online Shop mu umožní přehledné zobrazení produktů, jejich výběr do nákupního košíku, rekapitulaci výběru a odeslání objednávky. Proti předchozí verzi se může shop pochlubit rozšířenou možností vyhledávání výrobků pomocí SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) nebo VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna) kódu, možností označit výrobky jako „oblíbené“ pro snazší vytvoření nové objednávky, má přehlednější vyhledávání v katalogu a v neposlední řadě i moderní design.

Samozřejmostí je ochrana citlivých dat pomocí uživatelského jména a hesla, správa přístupu do Online Shopu pomocí portálu Můj B. Braun a zákaznická podpora. „Věřím, že se nový Online Shop bude našim zákazníkům líbit a bude se jim v něm snadno a uživatelsky příjemně nakupovat. První ohlasy tomu ostatně nasvědčují,“ říká s nadšením vedoucí oddělení obchodních vztahů Libor Jonáš.

Více informací: ondrej.skoda@bbraun.com
 

redakce Braunovin

Čtěte také

Synergia dvoch svetových špičiek v oblasti špecializovanej ultrazvukovej asistencie spôsobila v roku 2017 vznik unikátnej technológie v podobe inovovaného modelu špecializovaného ultrazvuku určeného pre anestéziológov. Spoločnosti B. Braun a Philips spolu predstavujú viac ako 300 rokov pôsobenia a skúseností v zdravotníctve. Anestézia a intenzívna medicína sú spoločné oblasti pôsobenia, takže práve sem je orientovaná spoločná aktivita.

14.11.2018
Regionální anestézie

Rozhovor s Martinem Kunckem nejen o dialyzační péči a zaměření se na pacienta, s cílem skloubit jednotlivé medicínské obory a služby na jednom místě.

14.11.2018
Lidé a společnost

O tom, jak si obchodně stojí skupina B. Braun CZ/SK na lokálních trzích, jaká je její pozice na poli medicínských technologií či zdravotnických prostředků a jak je důležité praktické vzdělávání lékařů, zdravotních sester, studentů medicíny a ostatního lékařského a nelékařského personálu, jsme si povídali s Jiřím Lukešem, jednatelem společnosti B. Braun Medical.

14.09.2018
Lidé a společnost