Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

29. Duben 2019

Chytrý způsob nakupování: B. Braun spustil nový Online Shop

Česká a Slovenská republika se od 1. dubna 2019 zařadila do rodiny uživatelů nového koncernového B. Braun Online Shopu. Je to již třetí verze tohoto moderního nástroje, který umožňuje zákazníkům zasílat svoje objednávky online v kteroukoliv dobu, sedm dní v týdnu.

Rychlý způsob nakupování ve zdravotnictví – B. Braun Online Shop

Jedná se o obdobný způsob, jaký známe z nakupování na internetu. Zákazník si určí, které z našich výrobků si takto přeje objednat, a Online Shop mu umožní přehledné zobrazení produktů, jejich výběr do nákupního košíku, rekapitulaci výběru a odeslání objednávky. Proti předchozí verzi se může shop pochlubit rozšířenou možností vyhledávání výrobků pomocí SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) nebo VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna) kódu, možností označit výrobky jako „oblíbené“ pro snazší vytvoření nové objednávky, má přehlednější vyhledávání v katalogu a v neposlední řadě i moderní design.

Samozřejmostí je ochrana citlivých dat pomocí uživatelského jména a hesla, správa přístupu do Online Shopu pomocí portálu Můj B. Braun a zákaznická podpora. „Věřím, že se nový Online Shop bude našim zákazníkům líbit a bude se jim v něm snadno a uživatelsky příjemně nakupovat. První ohlasy tomu ostatně nasvědčují,“ říká s nadšením vedoucí Oddělení obchodních vztahů Libor Jonáš.

Více informací: ondrej.skoda@bbraun.com
 

redakce Braunovin

Čtěte také

01.07.2019
Skupina B. Braun

V dubnu proběhl v rámci XXXV. mezinárodního kongresu Společnosti klinické výživy a intenzivní metabolické péče (SKVIMP) diskusní workshop Aesculap Akademie na téma Desatero hospitalizovaného pacienta s domácí parenterální výživou aneb nebojte se pacienta s dlouhodobým cévním vstupem.

26.06.2019
Skupina B. Braun