Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

21. Duben 2015

Chirurgové mezi slalomovými brankami

Dne 19. února 2015 se v Koutech nad Desnou uskutečnil 14. ročník lyžařských
závodů lékařů chirurgů ve slalomu Chirurgické ski kritérium, spojený se seminářem Chirurgie v čase ekonomické krize II.

Setkání již tradičně pořádá I. chirurgická klinika Lékařské fakulty Univerzity Palackého a FN Olomouc pod vedením přednosty prof. MUDr. Čestmíra Neorala, CSc.

Lyžařské závody jsou určeny všem lékařům chirurgům a zdravotníkům, kteří nejsou aktivními závodníky, ale mají odvahu a chuť změřit si v jesenických kopcích síly se svými kolegy. Sněhové podmínky i počasí byly ideální a moderní lyžařský areál nabídl výborné zázemí i kvalitní a profesionálně připravenou závodní trať. Ve dvou kolech obřího slalomu se utkalo přes čtyřicet závodníků z řad lékařů a sester z Čech, Moravy i Slovenska. Závodů se aktivně zúčastnili také zástupci Společnosti B. Braun Medical, která patří mezi tradiční partnery ski-kritéria.

Prof. MUDr. Čestmír Neoral již plánuje 15. ročník této sportovně a odborně zaměřené akce. Proběhne příští rok zase v areálu v Koutech nad Desnou. Věříme, že možnosti zasportovat si a současně si rozšířit odborné vědomosti využije opět velký počet zdravotníků.

 

Vítězové jednotlivých kategorií

Muži do 40 let - Jiří Kysučan           
Muži 40–55 let - Petr Motyčka          
Muži nad 55 let - Michal Šoltýs         
Lékařky - Katherine Vomáčková
Sestry - Denisa Tvardáková
Firmy - Martin Kalina

redakce Braunovin

Čtěte také

Ľudia z Vrakune budú mať od apríla k dispozícii pod jednou strechou nové dialyzačné stredisko a niekoľko odborných ambulancií. Spoločnosti B. Braun Avitum sa v Bratislave podarilo vybudovať druhú dialýzu, o ktorú sa dlhodobo usilovala. 

19.04.2018
Skupina B. Braun

Společnost B. Braun Medical obhájila ratingové ocenění a opět získala certifikát CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

22.06.2017
Skupina B. Braun

O ceny Good Design 2016 společně s koncernem B. Braun usilovaly s přibližně 900 produkty společnosti z téměř padesáti zemí.

17.05.2017
Skupina B. Braun