Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

25. Květen 2017

Český B. Braun bodoval v mezinárodních soutěžích

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“. Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie, která získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017 a zvítězila v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. 

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“.  Multifunkční objekt B. Braun Omnia nabízí v České republice zcela ojedinělou službu, propojení domova pro seniory s dialyzačním střediskem a odbornými ambulancemi, které jsou postupně otevírány dle potřeb pacientů. Navíc B. Braun Omnia nabízí také rehabilitační služby, saunu, tělocvičnu, volnočasové aktivity a hlavně usměvavý a ochotný zdravotnický personál. „Podařilo se nám propojit lékařské specializace napříč divizemi tak, aby byl výsledný efekt pro naše pacienty, kteří do B. Braun Omnia docházejí ambulantně či tam přímo bydlí v Domově s úsměvem, co nejlepší,“ říká k ocenění MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. Cenu v Melsungenu převzali MUDr. Martin Kuncek, ředitel a jednatel B. Braun Avitum, MUDr. Aleš Hrubý, vedoucí lékař B. Braun Omnia, a Luděk Hajský, manažer pro ošetřovatelskou péči, provoz a kvalitu B. Braun Avitum.

Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie. V březnu proběhl v Berlíně dvoudenní „Aesculap Academy Strategy Workshop“, kterého se zúčastnili zástupci z celé Evropy a kde Aesculap Akademie za jedinečné simulační kurzy získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017. Díky edukačním aktivitám v Pavilonu B. Braun Dialog z pohledu implementace koncernové strategie pak Aesculap Akademie zvítězila také v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. „Jedná se o opravdu významný úspěch, a proto je na místě vyzdvihnout zásluhy odborných garantů i zkušených koordinátorek AAK,“ chválí svůj tým RNDr. Martin Kalina, manažer sekce Aesculap Akademie a marketingu.  

redakce Braunovin

Čtěte také

Synergia dvoch svetových špičiek v oblasti špecializovanej ultrazvukovej asistencie spôsobila v roku 2017 vznik unikátnej technológie v podobe inovovaného modelu špecializovaného ultrazvuku určeného pre anestéziológov. Spoločnosti B. Braun a Philips spolu predstavujú viac ako 300 rokov pôsobenia a skúseností v zdravotníctve. Anestézia a intenzívna medicína sú spoločné oblasti pôsobenia, takže práve sem je orientovaná spoločná aktivita.

14.11.2018
Regionální anestézie

Rozhovor s Martinem Kunckem nejen o dialyzační péči a zaměření se na pacienta, s cílem skloubit jednotlivé medicínské obory a služby na jednom místě.

14.11.2018
Lidé a společnost

O tom, jak si obchodně stojí skupina B. Braun CZ/SK na lokálních trzích, jaká je její pozice na poli medicínských technologií či zdravotnických prostředků a jak je důležité praktické vzdělávání lékařů, zdravotních sester, studentů medicíny a ostatního lékařského a nelékařského personálu, jsme si povídali s Jiřím Lukešem, jednatelem společnosti B. Braun Medical.

14.09.2018
Lidé a společnost