Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

25. Květen 2017

Český B. Braun bodoval v mezinárodních soutěžích

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“. Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie, která získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017 a zvítězila v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. 

Český projekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna získal v rámci soutěže koncernu B. Braun cenu za inovaci ve zcela nové kategorii s názvem „Cross-Divisional Therapy Approach“.  Multifunkční objekt B. Braun Omnia nabízí v České republice zcela ojedinělou službu, propojení domova pro seniory s dialyzačním střediskem a odbornými ambulancemi, které jsou postupně otevírány dle potřeb pacientů. Navíc B. Braun Omnia nabízí také rehabilitační služby, saunu, tělocvičnu, volnočasové aktivity a hlavně usměvavý a ochotný zdravotnický personál. „Podařilo se nám propojit lékařské specializace napříč divizemi tak, aby byl výsledný efekt pro naše pacienty, kteří do B. Braun Omnia docházejí ambulantně či tam přímo bydlí v Domově s úsměvem, co nejlepší,“ říká k ocenění MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. Cenu v Melsungenu převzali MUDr. Martin Kuncek, ředitel a jednatel B. Braun Avitum, MUDr. Aleš Hrubý, vedoucí lékař B. Braun Omnia, a Luděk Hajský, manažer pro ošetřovatelskou péči, provoz a kvalitu B. Braun Avitum.

Dalším velkým úspěchem je ocenění práce českého týmu Aesculap Akademie. V březnu proběhl v Berlíně dvoudenní „Aesculap Academy Strategy Workshop“, kterého se zúčastnili zástupci z celé Evropy a kde Aesculap Akademie za jedinečné simulační kurzy získala certifikát „The Best Course Concept“ pro rok 2017. Díky edukačním aktivitám v Pavilonu B. Braun Dialog z pohledu implementace koncernové strategie pak Aesculap Akademie zvítězila také v kategorii „Strategy 2020 Best in Practice“. „Jedná se o opravdu významný úspěch, a proto je na místě vyzdvihnout zásluhy odborných garantů i zkušených koordinátorek AAK,“ chválí svůj tým RNDr. Martin Kalina, manažer sekce Aesculap Akademie a marketingu.  

redakce Braunovin

Čtěte také

Ľudia z Vrakune budú mať od apríla k dispozícii pod jednou strechou nové dialyzačné stredisko a niekoľko odborných ambulancií. Spoločnosti B. Braun Avitum sa v Bratislave podarilo vybudovať druhú dialýzu, o ktorú sa dlhodobo usilovala. 

19.04.2018
Skupina B. Braun

Společnost B. Braun Medical obhájila ratingové ocenění a opět získala certifikát CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

22.06.2017
Skupina B. Braun

O ceny Good Design 2016 společně s koncernem B. Braun usilovaly s přibližně 900 produkty společnosti z téměř padesáti zemí.

17.05.2017
Skupina B. Braun