Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

13. Prosinec 2016

Nová klubovna v Centru Paraple. Splnili jsme další sen pohybem!

Plníme sen pohybem. To je projekt, v rámci kterého zaměstnanci Skupiny B. Braun sportují, aby každý kilometr nebo každou spálenou kalorii proměnili v peníze, za které splní sen těm, kteří to potřebují.

Druhým snem, pro který lidi z B. Braun sportovali, je vybavení klubovny Centra Paraple v hodnotě 50 tisíc korun. V novém prostoru budou moci klienti Centra Paraple trávit volný čas, pracovat či odpočívat. „Plníme sen pohybem je velmi spontánní projekt, do kterého se aktivně zapojily desítky našich zaměstnanců. Od června, co jsme projekt spustili, se nám podařilo splnit dva sny a pro rok 2017 připravujeme další tři výzvy,“ komentuje manažer sekce Aesculap  Akademie a marketingu Martin Kalina.

 

Skupina B. Braun vždy v rámci jednoho příběhu vyzve své zaměstnance, aby se podíleli na splnění konkrétního snu člověka či skupině lidí s těžkým životním osudem. Po vyhlášení dané aktivity zaměstnanci jezdí na kole, běhají, bruslí, kondičně chodí či plavou a každý kilometr tak proměňují v peníze. Pro zimní období jsme přidali i indoor sporty jako například badminton, squash, aerobic či jógu. Prvním splněným snem bylo šlapací autíčko v hodnotě 50 tisíc korun pro devítiletého Libora Svobodu, který je od svých dvou let odkázaný na parenterální výživu.

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun

Čtěte také

Téměř 11 tisíc zdolaných kilometrů a přes 83 tisíc spálených kilokalorií proměnili svými sportovními aktivitami v projektu Plníme sen pohybem v notebook a ve výplatu pro středoškolského studenta Pavla Jůzu zaměstnanci společnosti B. Braun.

05.09.2017
B. Braun pro život

Hendikepovaný sportovec jde příkladem lidem na vozíku i těm ostatním.

16.05.2017
Lidé a společnost

 Už potřetí. Tentokrát ve spolupráci s Centrem Klokánek.

23.05.2017
Lidé a společnost