Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Dezinfekce a hygiena

Stabimed® není pouze název jednoho přípravku, ale celého systému péče o nástroje, jak termostabilní, tak termolabilní. Uživatelé tak mají k dispozici přípravky na flexibilní a rigidní endoskopy, které však stejně dobře vyhovují i standardním chirurgickým nástrojům a příslušenství.

09.05.2017
sterilizace nástrojů

Aesculap Akademie otevírá 8. běh certifikovaného kurzu Práce na úseku hygieny a epidemiologie

09.07.2015
B. Braun Dialog

B. Braun i letos aktivně podporuje Světový den hygieny rukou. Ten každoročně připadá na 5. května. Zaměstnanci, pacienti i návštěvníci českých nemocnic se během následujícího týdne na našich stáncích přesvědčí, jak je pro ochranu zdraví důležitá správná hygiena rukou.

05.05.2015

Plochy dezinfikujeme, abychom zajistili jejich čistotu a zároveň zamezili přenosu mikroorganismů.

28.04.2015

Infekce v operační ráně (SSI surgical site infection) je třetí nejčastější nozokomiální nákazou obecně. V chirurgických oborech je četnost těchto infekcí 38 %.

12.12.2014
dezinfekce kůže

V současné době, kdy je pozornost uživatelů vedle účinnosti přípravků věnována ve stejné míře i jejich vlivu na pokožku, je Promanum® pure jedním z nejoblíbenějších výrobků.

09.12.2014
dezinfekce rukou

Během několika let se nozokomiální nákazy staly smutnou, ale vcelku běžnou součástí nemocniční reality pro hospitalizované vysoce rizikové pacienty. Byla zavedena řada opatření, jak jim předcházet, a této problematice se věnuje řada odborníků.

30.05.2014

Melsept® SF si zaslouží označení „stálice“. Je jedním z prvních dezinfekčních prostředků, které byly vyvinuty koncernem B. Braun a poté uvedeny i na český a slovenský trh. Je stále stejně žádaný již déle než patnáct let a v sortimentu přípravků na dezinfekci ploch a povrchů má své nezastupitelné místo.

30.05.2014

Připojili jsme se
ke Světovému dni hygieny rukou.
Čistota je půl zdraví. Ve zdravotnických zařízeních to platí dvojnásob.

30.05.2014

Společnost B. Braun Medical se zúčastnila koncem září 20. mezinárodní konference Nemocniční epidemiologie a hygiena.

09.12.2013