Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

20. Listopad 2014

B. Braun získal prestižní ocenění CZECH Stability Award

Společnost B. Braun Medical se v letošním roce opět umístila mezi nejstabilnějšími firmami v České republice, za což byla oceněna certifikátem CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

Hodnocení vychází z mezinárodně uznávaného skóringového modelu společnosti Bisnode, která analyzuje a měří stabilitu jednotlivých společností na českém trhu .

Ocenění vnímám zejména jako pozitivní signál vůči našim obchodním partnerům. B. Braun je na českém trhu přes 20 let a toto ocenění potvrzuje stabilitu naší společnosti, která plní včas své závazky a na kterou se mohou naši partneři plně spolehnout. A to je zejména pro české nemocnice, kterým dlouhodobě dodáváme široké portfolio našich produktů určitě pozitivní zpráva,“ říká k certifikátu Ing. Petr Macoun, Ph.D., jednatel společnosti B. Braun Medical.

 

Certifikát převzal Ing. Petr Macoun, Ph.D., ředitel společnosti B. Braun Medical.Certifikát převzal Ing. Petr Macoun, Ph.D., ředitel společnosti B. Braun Medical.CZECH Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční bonitu firmy a deklaruje, že hodnocená společnosti praktikuje politiku otevřené komunikace. Vedení i zaměstnancům společnosti navíc přináší ujištění, že firma je silná a stabilní.  

Metoda hodnotícího modelu CZECH Stability Award je založena na exaktní statistické analýze. Společnost Bisnode monitoruje informace o společnostech na základě cca 70 nejrůznějších parametrů,  všechna získaná data a údaje jsou následně vyhodnoceny. Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále (AAA D). B. Braun získal nejvyšší možné hodnocení excelentní, tedy AAA.

 

 

 

 

Czech Stability Award vyhlašuje Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Výsledky hodnocení společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii "Nejstabilnější firma roku“.

 

 

 

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun

Čtěte také

Společnost B. Braun Medical obhájila ratingové ocenění a opět získala certifikát CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

22.06.2017
Skupina B. Braun

O ceny Good Design 2016 společně s koncernem B. Braun usilovaly s přibližně 900 produkty společnosti z téměř padesáti zemí.

17.05.2017
Skupina B. Braun

Získali jsme prestižní „Innovation Award“ za multifunkční objekt B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna a převzali nejvyšší ocenění za unikátní kurzy Aesculap Akademie v Pavilonu B. Braun Dialog.

25.05.2017
Skupina B. Braun